DLA RODZICÓW

BIP

Dziennik elektroniczny

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

NASZE PRZEDSZKOLE


NASZA SZKOŁA


BEZPIECZNA SZKOŁA

CERTYFIKAT BEZPIECZNY PRZEJAZD

GIODO

URZĄD GMINY TERESPOL

Programy realizowane w szkole

Mamo, Tato wolę wodę !

DYPLOM

MLEKO Z KLASĄ

KONKURSDrukuj

  • 09/04/2018

KONKURS

WIELKANOCNE ŻYCZENIADrukuj

  • 28/03/2018

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

OGŁOSZENIEDrukuj

  • 21/03/2018

Ogłoszenie

NASZE SUKCESYDrukuj

  • 10/03/2018

 

NASZE SUKCESY


Informujemy, że dnia 10 marca 2018 roku przeprowadzony został IV Regionalny Konkurs Piosenki Rosyjskiej w Wisznicach. Konkurs przewidziany był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatów bialskiego, włodawskiego, parczewskiego, radzyńskiego, lubartowskiego i łukowskiego.
Z piosenkami rosyjskimi zmagały się w tym konkursie dwie uczennice naszej szkoły O. Dobrolińska i M. Szymańska obie z klasy IV. Dziewczynki bardzo dzielnie walczyły o miejsce na podium. Udało się! III miejsce z piosenką „Аллилуйя” Leonarda Cohena w kategorii szkół podstawowych wywalczyła O. Dobrolińska z kl. IVA, której serdecznie GRATULUJEMY! Za obie dziewczynki na widowni trzymali mocno kciuki ich rodzice i pani od języka rosyjskiego. Podczas przerwy w obradach uczennice wspólnie z innymi uczestnikami konkursu uczestniczyły w warsztatach z języka rosyjskiego przygotowanych przez studentów z Instytutu Filologii Słowiańskiej UMCS w Lublinie. Dzięki udziale w tym konkursie uczennice nie tylko sprawdziły swoje umiejętności wokalne, ale poznały nowych kolegów i koleżanki, a przede wszystkim kulturę Rosjan i ich język.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu.

 

                                                                                                                                 A. Wołosiuk

WIECZÓR FILMOWYDrukuj

  • 07/03/2018

 

WIECZÓR FILMOWY

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w środę 7 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole wieczór filmowy dla uczniów klas IV- VII. W czasie jego trwania wyświetlany był film pt „Wielki Mike”. Scenariusz tego filmu oparty jest na książce "The Blind Side: Evolution of the Game" Michaela Lewisa. Przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Bohater w młodości był bezdomny. Pewnego dnia bogata rodzina Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock) otoczyła go opieką, co pozwoliło mu zrealizować marzenia o karierze sportowej. W trakcie oglądania uczniowie mieli okazję posilić się smakołykami, które wspólnie zakupili w pobliskim sklepie. Dobra zabawa i integracja trwały do godz. 17:00. Warto podkreślić, że trudu przygotowania tego przedsięwzięcia podjęli się opiekunowie SU p. J. Moroz i p. A. Wołosiuk, którym serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

Samorząd Uczniowski

 

WIECZÓR FILMOWY

1 MARCA 2018Drukuj

  • 01/03/2018

1 MARCA- NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI

ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH


         1 marca 2018 r.  obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto tych, którzy po 1944 r. nie zgodzili się, aby Polską rządziła komunistyczna władza. Nie złożyli broni. Za tę postawę wielu zapłaciło najwyższą cenę.

         W naszej szkole uczniowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem nauczycieli przygotowali apel. Na wstępie odśpiewano hymn państwowy. Najważniejsze informacje związane z tym świętem przekazali przedstawiciele SU: Dariusz Mincewicz i Agnieszka Szubska z klasy VII. Aby przybliżyć dzieciom atmosferę wojennych dni Gabriela Wowczeniuk z klasy VI czytała fragment opowiadania z książki ,,Anusia" Joanny Papuzińskiej zachęcając jednocześnie do czytania książek. Następnie delegacja SU udała się pod krzyż upamiętniający Żołnierzy  Niezłomnych, złożyła kwiaty i zapaliła ,,znicz pamięci". Wielu uczniów wykonało biało-czerwone kotyliony, aby w ten sposób wyrazić swoją postawę patriotyczną.

W II części apelu odbyły się szkolne urodzinki.

                                                                            p.A.Wołosiuk

                                                                           p.M.Mikołajczak

 

Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie. Dostępne na komputerze, telefonie i tablecie.Drukuj

  • 21/02/2018

lektury

Lepszy dostęp do lektur szkolnych, przyjazne funkcjonalności i możliwość wyboru formatów to najważniejsze idee naszego portalu. Odkrywaj książki i ich bohaterów w dowolnym miejscu i czasie oraz w sposób, jaki uznasz za najwygodniejszy. Czytaj lub słuchaj samotnie, kiedy masz chwilę tylko dla siebie lub celebruj lekturę w gronie najbliższych. A my obiecujemy, że dostępne tutaj zasoby będziemy systematycznie powiększać. Lektury.gov.pl to Twoja mobilna biblioteka szkolna! Miłej lektury

http://lektury.gov.pl/

Rekrutacja 2018Drukuj

  • 16/02/2018

Podstawą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym jest złożenie wniosku, który będzie można pobrać ze strony internetowej szkoły lub bezpośrednio w sekretariacie.


2,810,440 unikalne wizyty