W tym roku szkolnym ferie zimowe odbędą się dla uczniów z całego kraju w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. Chcemy, aby czas odpoczynku był jednak inspirujący,dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin.

Ferie z TVP 

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – togłówne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanegocodziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdziecoś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te zpowodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzaniaczasu! 

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzinAkcja

„Ferie bez nudy” 

Wspólnie z nami pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała takżeFundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycjidziałań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśródnich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wieleinnych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! Już wkrótce przedstawimyszczegóły tej propozycji.  Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładkadotycząca ferii. Będziemy w niej sukcesywnie zamieszczać propozycje na ferie. Informacjena ten temat znajdą się również na naszych profilach w mediach społecznościowych.